BILISHIM SİBER GÜVENLİK VE YAPAY ZEKA

KURULUŞ


Bilishim Siber Güvenlik ve Yapay Zekâ San. ve Tic.Ltd.Şti. 18 Ekim 2018 tarihinde “Makine Öğrenmesi ve Yapay Zekâ tekniklerini siber güvenlik alanında kullanan çözümler geliştirmek” vizyonuyla Ankara Hacettepe Teknokent’te kurulmuştur.
Firmamız gerek yetkinliği, gerekse sahip olduğu sertifikalarla TSE-A onaylı sızma testi firması olma özelliği gösteren Türkiye’deki seçkin firmalardan biridir. Firmamız ayrıca sahip olduğu kapsamlı eğitim program paketi ile siber güvenlik eğitimi denilince Türkiye’de ilk akla gelen firmalardan biri konumundadır.
Türkiye’nin en güçlü kurum ve firmalarına hizmet vermiş olan firmamız, kendisini referanslarıyla birlikte daha güçlü hissetmektedir.
Kendisini uzun vadede bir AR-GE firması olarak konumlandıran firmamız, hem siber güvenlik hem de yapay zekâ alanlarında ürün geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir. Vizyonumuz yerli olarak geliştirdiğimiz ürünleri uluslararası piyasalara açabilmektir. Bu kapsamda ilk ürünümüz “Kurumsal Zafiyet Tarama Aracı: Nettarsier”in geliştirilmesi tamamlanmıştır.
Firma stratejisi olarak mobil güvenliğe çok önem veren ekibimiz, mobil sistemlere yönelik tersine mühendislik ağırlıklı bir çok AR-GE projesini geliştirmeye devam etmektedir.